5% sleva s kódem 5DENMATEK | Objednávejte do úterní 12. hodiny. Pak vše posíláme do výroby, ve středu kompletujeme a ve čtvrtek odesíláme ;) a zas znovu

Otázky a odpovědi


Jak pracovat s e-shopem

Q: Jak si navrhnout vlastní samolepky?

A: Velice jednoduše! E-shop je postaven tak, aby práce s ním byla opravdu snadná a intuitivní. Nejprve si vyberte velikost, která vám bude vyhovovat. Na každé stránce pak najdete paletky s výběrem vzorů a barev pozadí pro samolepky, dále pak nabídku barev písma a nakonec i samotných fontů – tedy druhů písma. Zkoušejte a kombinujte, až najdete ideální  design!  

 

Q: Jak vybrat správnou kombinaci barev samolepky a písma?

A: Fantazii se meze nekladou. Pravdou však je, že ne každá barva písma je vhodná pro každou barvu pozadí. Obecně platí, že na světlejší pozadí je vhodnější zvolit tmavší barvu písma a naopak: na tmavé pozadí světlou barvu písma. Výhodou webu Mininalepky.cz je, že si vše můžete vyzkoušet a prohlédnout dříve, než si samolepky objednáte.

 

Q: Musím využít všechny textová okna?

A: Ne, nemusíte. Textová pole vám jen naznačují, kolik textových řádků můžete na svých samolepkách mít. Pokud se však rozhodnete využít pouze jeden řádek, písmo se automaticky zvětší a text se vycentruje na střed samolepky. Totéž se stane, využijete-li pouze dvě textová pole atd.

 

Q: Kolik samolepek obsahuje set?

A: Každý set je specifický a počty samolepek se liší. Údaj o počtu samolepek v setu je vždy uveden pod názvem setu.

 

Q: Může být každá samolepka jiná?

A: AnoJ Záleží jen na vás. Mininalepky.cz jsou navíc unikátní v tom, že vám umožňují na každou jednotlivou samolepku napsat i jiný text: tzn. můžete si sestavit vlastní arch popisek na kořenky nebo třeba na šanony do kanceláře.

 

Q: Chci vytisknout sadu zcela stejných samolepek, včetně textu, například na zavařeniny.  Musím 16x  či vícekrát psát stejný text?!

A: Ne, samozřejmě nemusíte. K tomuto účelu slouží možnost zaškrtnutí „Aplikovat na následující“. Jen vy sami rozhodnete, na kolika samolepkách bude stejný text a na kolik dalších v rámci setu vepíšete text jiný.

 

Q: V čem se liší Maxi Rodinný Set od ostatních výhodných setů jmenovek pro děti, kromě množství kusů?   

A: Maxi Rodinný set vám za výhodnou cenu umožňuje vytvořit si set pro dvě děti: každé z nich bude mít svoji vlastní barvu, ikonku i font.

Ostatní sety v kategorii Jmenovky pro děti jinak předpokládají stejnou barvu, font a ikonu pro celý set.

 

Reklamace zboží

Q: Lze zboží reklamovat, pokud s ním nebudu spokojená?

A:  Pokud bude zboží odpovídat vaší závazné objednávce  a kvalita tisku i lepící folie bude bez chyby, pak nárok na reklamaci nemáte. Podle zákona nelze reklamovat zboží, které je upraveno dle požadavků klienta.  V případě nespokojenosti se však  pochopitelně na nás kdykoli obraťte! Bude-li shledána chyba – výrobní či technická - na straně firmy Minilabels.net s.r.o., pak vám budou peníze samozřejmě vráceny.