ZMĚNA!!! Uzávěrka objednávek je vždy v PONDĚLÍ do 20:00. V úterý vyrábíme, ve středu kompletujeme a ve čtvrtek odesíláme.

Jak si poradit se samolepkami na oblečení?!

Jak si poradit se samolepkami na oblečení?!

Naše samolepky můžete použít i na označení oblečení. Jedinou podmínkou je, že musí být nelepeny na "saténové" štítky od výrobce. Pak vydrží pračku i sušičku!

Samolepící fólie, kterou používáme při výrobě dětských jmenovek, opravdu umí divy. Nejenže lepí tak, že vydrží na všem a prakticky neomezeně dlouho (tedy pokud se nebudete usilovně snažit ji odstarnit:-), je pružná (přilne tedy i na nerovnosti a ohebný materiál) a především: při správné aplikaci s ní můžete označit VŠE, včetně oblečení. Jednou podmínkou, kterou musíte dodržet je, že označovaný kousek oděvu musí mít "saténový" štítek od výrobce (většinou jsou na něm uvedeny pokyny pro praní či čištění - viz fotografie). POZOR! Neplést se štítky (taktéž od výrobce) např. s logem firmy. Bývají umístěny "za krkem", ale jsou vyrobeny z jiného materiálu. Pokud jste tedy saténový štítek nemusela kvůli citlivému dítku odstranit - moje děti jsou bohužel "alergické" na to, když je někde něco škrábe:/ - pak je zkuste využít. Samolepku pevně přitiskněte na štítek a poté nechte označený kousek oděvu odpočívat cca 12 hodin (lepidlo musí tzv. zatvrdnout). Při dodržení postupu samolepka vydrží pračku i sušičku až několik měsíců. Ale nebudeme vám slibovat nemožné: na věky samolepka nevydrží. Pokud budete chtít označit oblečení opravdu "trvale", pak doporučujeme nažehlovací jemnovky. Jejich výhodou je, že při nažehlení prakticky splynou s materiálem a odstranit je, je náročné. Výhodou samolepek zase je, že jsou použitelné na materiály, které byste žehličkou poškodila: zimní bundy, některé druhy teplákových souprav, šusťákové soupravy, pláštěnky či pogumované pláště do deště atd.